ALF-CAR pomoc drogowa TYCHY

to profesjonalna i szeroko rozumiana pomoc drogowa w kraju i za granicą.

LAWETA TYCHY

ZAMÓW POMOC DROGOWĄ W TYCHACH I OKOLICY
  • profesjonalna pomoc drogowa
  • obsługujemy klientów indywidualnych i ubezpieczalnie
  • nowoczesna laweta
  • mobilny serwis
  • auto zastępcze z polisy OC sprawcy
  • holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych
Pomoc drogowa Tychy, a4, dk1. Świadczymy usługi nowoczesną lawetą.

LAWETA TYCHY

SKORZYSTAJ Z POMOCY DROGOWEJ W TYCHACH
I ZAMÓW LAWETĘ JEŚLI TEGO POTRZEBUJESZ

Alf-Car świadczy usługi lawetą w Tychach i okolicy. Naszym celem jest szybkie i skutecznie niesienie pomocy wszystkim kierowcom i właścicielom pojazdów. Swoją firmę prowadzimy już od wielu lat, zdobywając ogromną rzeszę zadowolonych klientów. Przez te lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam w szybki a zarazem bezpieczny sposób nieść pomoc każdemu kierowcy, niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znalazł.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z pomocą drogową na terenie miasta Tychy oraz okolic. Zapewniamy transport lawetą pojazdów, które uległy uszkodzeniu lub awarii na drodze. Oferujemy usługę bezpiecznego holowania pojazdów z każdego miejsca zdarzenia w Polsce i Europie niezależnie od wielkości pojazdu. Dodatkowo dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie uruchomić na drodze prawie każdy pojazd, który uległ drobnej awarii bez konieczności jego holowania.

Do naszej firmy często zgłaszają się klienci, który podczas podróży napotkali problem z oponą lub kołem w pojeździe. Zniszczona opona bądź uszkodzona felga uniemożliwiają kontynuowanie podróży. Zwykle konieczne okazuje się w takiej sytuacji zmiana koła, ale o tym decyduje nasz specjalista przybyły na miejsce zdarzenia. Oferowana usługa zmiany koła w Tychach lub okolicy skierowana jest do kierowców, którzy nie potrafią bądź nie chcą samodzielnie wymienić koła. Dla nas to nie stanowi żadnego problemu, a w przypadku gdy okaże się, że zamiana koła nie jest możliwa na miejscu zdarzenia możemy bezpiecznie przetransportować lawetą Tychy pojazd w bezpieczne miejsce i tam dokonać naprawy.

Brak paliwa bądź konieczność awaryjnego uruchomienie samochodu na drodze to częsta przypadłość, która zdarza się kierowcom, zwłaszcza w okresie zimowym. Nasza pomoc drogowa Tychy pomoże także w takich sytuacjach.

Oferta pomocy drogowej Tychy jest bardzo szeroka, gdyż naszym najważniejszym celem jest spełnienie wszystkich potrzeb naszych klientów. Nie ograniczamy się tylko do usługi pomocy drogowej czy też holowania pojazdów lawetą, ale także przewozimy ponadnormatywne gabaryty, transportujemy w tandemie, holujemy samochody terenowe, kempingowe, dostawcze, ciężarowe czy też przewozimy na naszej lawecie maszyny budowlane i rolnicze. Transportujemy lawetą pojazdy w kraju i zagranicy.

O naszej najwyższej jakości świadczonych usług świadczą liczne, pozytywne opinie klientów, którym nasza pomoc drogowa Tychy pomogła nie tylko na drodze.

SPECYFIKACJA FLOTY

POMOC DROGOWA ALF-CAR
null
LAWETA TYCHY OBSŁUGUJE POJAZDY DO 15 TON
null
MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU W TANDEMIE (LAWETA + PRZYCZEPA)
null
TRANSPORT PASAŻERÓW USZKODZONEGO POJAZDU
null
AWARYJNE URUCHAMIANIE POJAZDÓW NA DRODZE, DOWÓZ PALIWA ORAZ INNYCH PŁYNÓW EKPLOATACYJNYCH, AWARYJNE OTWIERANIE POJAZDÓW, ASSISTANCE 

NASZE USŁUGI

POMOC DROGOWA W TYCHACH OFERUJE
null
Laweta Tychy obsługuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, kampery, quady, skutery śnieżne. Holujemy także maszyny budowlane i rolnicze.
null
Nasze lawety wyposażone są w najnowszy sprzęt umożliwiający wydobywanie pojazdów z opresji takich jak zaspy, błoto czy rowy.
null
Zepsuł Ci się samochód na drodze, miałeś wypadek? Pomożemy! Laweta Tychy przetransportuje zepsuty samochód wraz pasażerami (max 5 osób).
null
Alf Car to także mobilny serwis wulkanizacyjny. Zamiana koła, naprawa koła na drodze to dla nas codzienność.
null
Zabrakło Ci paliwa na drodze? Nie ma problemu. Dowieziemy paliwo i odpowietrzymy układ.
null
Dowozimy wszelkie płyny eksploatacyjne.
null
Uruchamiamy awaryjnie pojazdy z instalacją 12V i 24V.
null
Zatrzasnąłeś kluczyki w aucie? Laweta Tychy awaryjnie otworzy Twój samochód.
null
Dorabiamy i kodujemy kluczyki do samochodów.
null
Transportujemy na lawecie motocykle, quady, skutery wodne, skutery śnieżne, maszyny rolnicze i budowlane.
null
Transportujemy w tandemie (laweta + przyczepa) oraz świadczymy usługi transportu niskopodwoziowego sprzętu budowlanego, rolniczego, koparek, traktorów, przyczep rolniczych, wózków widłowych, podnośników koszowych.
null
Transportujemy gabary ponadnormatywne: zbiorniki, konstrukcje itp.
null
Laweta Tychy obsługuje transport krajowy i zagraniczny do 15 ton.
null
Skupujemy pojazdy: całe, uszkodzone, powypadkowe, poleasingowe.

REALIZACJE POMOCY DROGOWEJ TYCHY

nasza laweta jest często na miejscu zdarzenia w mniej niż 15 minut.
Menu